Automobilių Žiurkių, Graužikų Mol Ultragarsinės Atbaidymo Transporto Priemonės Pelių Repeller Dispeller Gyvatė Paukštis Uodų Pelės Ultragarsinį Kenkėjų Repeller

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Nauja prekė

€5.24

€6.99

-25 %

Dalis socialinės žiniasklaidos

[CustomizedpruductTemplate] [/CustomizedpruductTemplate]

Darbo principas:

Šiuo metu visų rūšių automobilių yra dažnai užpuolė žiurkės.Žiurkės dažnai prasiskverbti į variklio skyriuje, automobilio, nukąsti laidų ar naftos vamzdžių ir kitų komponentų.tai gali sukelti automobilio nepavyksta pradėti.arba net sukelti automobilio savaime užsidegti, jei rimtai, sukelia netikėtų nelaimių.Siekiant išvengti žiurkės iš pakenkti automobiliai, mes turime sukaupę beveik 20 metų'experience į technologijų ir rinkos, ir skirta elektroninių graužikų atbaidymo automobiliams.

Produktas gali protarpiais ir pakaitomis išskiria du skirtingų dažnių ir signalų ultragarsinis tyrimas, kuris gali veiksmingai pašalinti pelių patekti į automobilį.

Šis produktas naudoja dauguma šiuolaikinės mikroelektronikos technologijų priemonėmis, gali pakaitomis ir protarpiais išskiria du skirtingus specialiuosius signalus ir dažnio ultragarsas, veikiantis žiurkių klausos sistemos ir nervų sistemos, todėl tai nepatogu ir nemalonu, ir pabėgti nuo scenos.Kadangi šių bangų dažniai keitimas su pertraukomis, jie negamina "prisitaikyti" ir "imunitetą" pelėms.

Šis produktas naudoja specialias automatinė valdymo sistema, kai automobilis sustoja, automobilių stovėjimo aikštelė, produktas bus pradėti dirbti; kai automobilis pradeda, vibracijos įvyks, produktas nustos dirbti.

Taikymo sritis:

Šis produktas, daugiausia naudojamas variklio skyriuje įvairių automobilių neleisti pelėms patekti į variklio skyrių sugadinti automobiliai.

Šis produktas, daugiausia naudojamas išsiųsti pelių.Tuo pačiu metu, ji taip pat gali slopinti tarakonai, skruzdėlės, vorai, svirpliais, bedbugs, blusų, šilkaverpių drugių ir pan.

Techniniai duomenys:

Maitinimas: DC12V

Darbinė srovė: 5-40 mA

Gaminio energijos sąnaudos: 0.48 W

Darbo režimas:

Pradėti savarankiškai patikrinti: Kai pirminis maitinimas yra įjungtas, produktas yra savęs patikrinimas.Pirma, raudonos šviesos "tris kartus, tada balta šviesa" tris kartus, ir tada signalą.

Darbo eiga:

1-15s, raudona lemputė mirksi tris kartus, ir tada rezultatai 12K-25kHz ultragarsu, o balta LED lemputė mirksi. 16-30 sekundžių, produkto laukimo. 31-50s, pakartokite 1-15s, 51s-1min 10s, produkto laukimo. 1 minutę ir 11 sekundžių - 1 minutę 40 sekundžių, pakartokite šį procesą 1 - 15 sekundžių.

Atlikus minėtus veiksmus, stotelė už 1 minutę, tada pakartokite pirmiau veiksmus du kartus, sustabdyti, 3 min. ir 5 min, atitinkamai.

Raudona šviesa visada atitinka lėtai valymo režimas, žalia šviesa visada atitinka greito valymo režimas.

Yra trijų rūšių baltos šviesos mirksi: greitai, vidutinės trukmės ir lėtai mirksi, kiekvienas režimas mirksi 10 kartų, kartojant darbą.

Vibracija indukcija:

Kai maitinimo įtampa yra didesnė negu 9.2 V, produkto eina į darbo būseną.Kai produktas aptinka vibracijos automobilį, jis nustoja veikti automatiškai.Po automobilių stovėjimo aikštelė 5 minutes, kad produktas pradeda automatiškai ir grįžta į darbą.

Žemos įtampos signalas:

Kai maitinimo įtampa yra žemiau 9.2 V, produktas pereina į aliarmo režimą ir skleidžia signalą garso 1hz, kuri bus toliau.Šiuo atveju, gaminys neveikia.

Pastabos:

1. Nedėkite produkto drėgnoje nuotėkio.

2. Griežtai draudžiama bet koks skystis, įvesti vidaus produkto.

3. Maitinimo laido produktas turėtų būti taip toli, kaip įmanoma toliau nuo šildymo dalių viduje variklio kambarys.

Paketai:

1 X Graužikų Atbaidymo

[RelatedpruductTemplate] [/RelatedpruductTemplate]

Žymos: pelės mygtukai, bt automobilių pelės, žiurkė žiurkė, paukščių repeller ultragarso, antakių vaškas, paukščių atstumti, tinkleliai nuo vabzdžių van, tinkleliai nuo vabzdžių remonto juosta, kurmis atstumti, lauko pelės repeller

Kenkėjų Rūšis Pelių
Kilmės KN(Kilmės)
Vardinė Įtampa 110V

Parašyti atsiliepimą

Automobilių Žiurkių, Graužikų Mol Ultragarsinės Atbaidymo Transporto Priemonės Pelių Repeller Dispeller Gyvatė Paukštis Uodų Pelės Ultragarsinį Kenkėjų Repeller

Automobilių Žiurkių, Graužikų Mol Ultragarsinės Atbaidymo Transporto Priemonės Pelių Repeller Dispeller Gyvatė Paukštis Uodų Pelės Ultragarsinį Kenkėjų Repeller

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų