Daugiabučius Vilkijoje šildo nauja katilinė

2012 11 22

Šalia vieno seniausių Vilkijos daugiabučių Tulpių gatvėje gyventojams šilumą jau tiekia naujutėlis, modernus biokuro katilas, pakeitęs iki tol veikusią nepatogią ir neefektyvią katilinę.
Naujosios katilinės projektą rengė ir rangos darbus atliko UAB „Roalsa“, įrengusi 266,51 m šilumos tiekimo vamzdynų, 4 šilumos punktus, konteinerinės katilinės pamatus ir pastatą, per 70 m vandentiekio ir per 30 m nuotekų įvadus.
Medienos atliekomis kūrenamo 0,45 MW galios katilo tiekiama šiluma – ne tik ekologiškesnė, bet ir pigesnė, užtikrinanti patikimą šilumos tiekimą net ir esant ekstremalioms oro sąlygoms.
Keturiuose 8, 10, 12 ir 14 numeriais pažymėtuose Tulpių gatvės daugiabučiuose šiluma pasiekia 101 butą, katilinės darbą prižiūri du kūrikai.
Konteinerinė 65 kv. m. katilinė įrengta pagal naujausius reikalavimus, atokiau nuo gyvenamųjų patalpų (senoji veikė tiesiog vieno iš daugiabučių rūsyje – o tai pagal naujuosius statybos techninius reglamentus neberekomenduojama).
Projekto techninio plano rengimą ir realizavimą finansavo Savivaldybė, bendra jo vertė sudaro 470 tūkstančių litų.
Kaip vieninga komanda dirbo tiek Savivaldybės administracija, Aplinkos skyriaus specialistai, tiek UAB Komunalinių paslaugų centras, geranoriškai bendradarbiavo ir į bendriją susibūrę daugiabučių gyventojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*


Why ask?